Krakowskie Centrum Medyczne NZOZ UNIMED

Krakowskie Centrum Medyczne NZOZ UNIMED

Centrum Medyczne UNIMED to nowa jakość usług medycznych. Zapraszamy do skorzystania z usług lekarzy specjalistów w krakowskiej przychodni zdrowia. Zapewniamy nowoczesny sprzęt, dogodne krótkie terminy wizyt, oraz profesjonalną obsługę. Mieścimy się z dwóch placówkach. Dostosowując się do Państwa potrzeb świadczymy usługi płatne za wizyty specjalistów.

W prywatnej poradni UNIMED dla dorosłych przyjmują lekarze specjaliści: lekarz alergolog, kardiolog, angiolog, ginekolog, pulmonolog, endokrynolog, internista, psychiatra oraz dostępna jest pracownia USG. Natomiast w prywatnej poradni dla dzieci jest pediatra, psychiatra i psychoterapia dla dzieci i rodzin.

Na naszej stronie internetowej w zakładce "Dla Pacjenta" znajdziecie Państwo druki i wnioski do pobrania potrzebne do rejestracji. W cenniku zaś znajduje się aktualny cennik usług prywatnych wizyt i badań.

Do poszczególnych lekarzy można zapisać się telefonicznie, jak również przez portal "Znany lekarz". Zapraszamy do skorzystania z usług nowoczesnego Centrum Medycznego UNIMED.


Centrum Medyczne UNIMED Kraków

Firma: UNIMED NZOZ

Adres: ul. Młodej Polski 7, 33-332 Kraków

Adres: ul. Plac na Groblach 5, 31-101 Kraków

Strona www: https://www.unimed-nzoz.pl

Tagi: POZ Kraków, psycholog dzieci Kraków, lekarz dla studenta Kraków


Mapki dojazdu do placówek:

ul. Młodej Polski 7, 33-332 Kraków – wizyty NFZ

ul. Plac na Groblach 5, 31-101 Kraków – wizyty prywatne
Udostępnij to!