Ulga dla stóp, czyli skarpety z bambusa od marki Deomed®

Ulga dla stóp, czyli skarpety z bambusa od marki Deomed®

Co możesz zrobić dla swoich stóp? Podarować im naturalne skarpety wykonane z bambusa. Skarpety z bambusa przyniosą ulgę wrażliwym stopom, które są skłonne do puchnięcia i potliwości. Wyróżniają się antybakteryjnymi, higroskopijnymi i antygrzybicznymi właściwościami. Kolekcja unikalnych skarpetek zdrowotnych Deomed®, przeznaczonych dla osób z: cukrzycą, stanami zapalnymi skóry, grzybicą, obrzękami nóg oraz zaburzeniami krążenia. 
Dodatek elastanu i poliamidu sprawia, że skarpetki są trwałe i wygodne w użyciu — nie zsuwają się ze stóp, ani ich nie uciskają. Wzbogacone zostały o przeciwbakteryjną technologię Sanitized®, która zapobiega rozwojowi bakterii, grzybów i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Działa ona niczym dezodorant, zapewniając niezawodną i trwałą ochronę, co bezpośrednio zwiększa komfort psychiczny i fizyczny użytkowników. Dzięki tym higienicznym właściwościom skarpetki bambusowe wspomagają leczenie infekcji oraz skutecznie zmniejszają następstwa potliwości. Ich przemyślana konstrukcja zapewnia idealne dopasowanie do kształtu stopy bez uciskania — nie zaburzają więc przepływu krwi w żyłach kończyn dolnych.
Produkty marki Deomed® są zarejestrowane jako wyrób medyczny, co nie oznacza, że leczą konkretne schorzenia. Mogą być wykorzystywane w profilaktyce różnych schorzeń, mogą zapobiegać ich powstaniu i łagodzić dolegliwości związane z tymi schorzeniami. 
Bezszwowe wykończenie skarpet minimalizuje ryzyko powstawania otarć i podrażnień. Wykonane z wysokiej jakości materiałów są też bardzo wytrzymałe, więc posłużą przez długi czas.
logo deomed

Firma: JJW Spółka Jawna

Adres: ul. Plac Zgody 6, 05-520 Konstancin-Jeziorna

Strona www: https://deomed.pl

Tagi: podkolanówki bezuciskowe, skarpety z bambusa, skarpety bezuciskoweUdostępnij to!