Elektrotechnika Eltech-poz

Elektrotechnika Eltech-poz

Firma Eltech - poz istnieje na rynku od 1999 roku i prosperuje w dziedzinie elektrotechniki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zyskała swoją renomę i prestiż na rynku regionalnym. Zaowocowało to przeniesieniem siedziby z Poznania do Bytkowa oraz otwarcie drugiego sklepu w Szamotułach.

Z początku firma zajmowała się sprzedażą samych kabli. Jednak z biegiem czasu do oferty z branży elektrotechnicznej doszło oświetlenie, automatyka, włączniki, gniazda sklep internetowy i wiele innych produktów. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowniczej powstał również nowy dział, który zajmuje się przyjmowaniem zleceń i wykonywaniem ich w całej Polsce. Do oferty usług wykonywanych przez Eltech - poz należą:
- usługi minikoparką,
- budowa sieci i linii SN i NN,
- usługi podnośnikiem koszowym,
- zestaw mata grzejna do ogrzewania podłogowego,
- instalacje elektryczne.
Firma, posiadając dwie filie oraz szeroką kadrę wykwalifikowanych pracowników gwarantuje terminowość realizacji zleceń, szybką i fachową obsługę klienta. Szeroki wachlarz usług i duży wybór asortymentu na magazynie sprawia, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Istnieje możliwość uzyskania rabatów, a ceny produktów są przystępne. W 2010 roku firma przystąpiła do grupy zakupowej El - Sigma w Katowicach. Sprawia to, że jest na szczycie rynku regionalnego i nie tylko w branży elektrotechnicznej.


Firma: Eltech-Poz Sp. z o.o.

Adres: ul. Sportowa 87, 64-500 Szamotuły

Strona www: eltech-poznan .pl

Tagi: świetlówki sklep internetowy, rozdzielnice podtynkowe elektro plast, gniazda i wyłączniki


Udostępnij to!