Własna firma sprzątająca – duże wyzwanie dla profesjonalistów

Własna firma sprzątająca – duże wyzwanie dla profesjonalistów

Mając na uwadze fakt związany z tym, że zleceniodawcy proponują, a w konsekwencji wypłacają to coraz to niższe stawki za zlecenie, co dotyczy niemalże każdej branży coraz więcej osób myśli o założeniu swojej działalności gospodarczej w celu uniezależnienia się od wyzyskujących zleceniodawców.

W końcu każdemu należy się godna zapłata za zrealizowaną pracę. Nikt, ale to nikt nie za zamiaru pracować za psie pieniądze, tym bardziej jeśli wymaga się od niego wykonywania czynności w sposób staranny i należyty. Poza tym, każda praca wiąże się z wkładanym w nią wysiłkiem fizycznym, poświęcaniem swojego wolnego czasu, jak i również, co wydawać się może wręcz absurdalne ryzykiem doznania urazu.

Sprzątanie firm Otwock

Od copywritera, po panią Zuzię, sprzątaczkę z Warszawy, każdy, ale to każdy, bez wyjątku, chce czuć się szanowany i doceniony. No, co prawda taka pani Zuzia jest o wiele bardziej narażona na doznanie urazu, niż przeciętny stukający bez przerwy w klawiaturę copywriter. Ale i ten w końcu może doznać urazu chociażby palca, czy kręgosłupa. W tym przypadku jednak chciał skupić się na ów pani Zuzi. Która to wyzyskiwana przez obcego sobie pana, w końcu postanawia założyć własną, choćby i jednoosobową firmę. Aby z klientami u których pracuje rozliczać się bezpośrednio, a nie przy wykorzystaniu, myślącego tylko o sobie, pośrednika.

Podajemy dobry przykład

Z początku wydawać by się mogło, że pani Zuzia może mieć problemy z uzyskiwaniem zleceniodawców.  Ci, którzy zaoferują jej sprzątanie u siebie za rozsądną cenę. A wynika to w głównej mierze z tego, że na rynku nie tylko pani Zuzia pomyślała o własnej firmie sprzątającej (patrz więcej: sprzątanie biur Warszawa). Na szczęście pani Zuzia ma już kontakty, w końcu u kogoś już pracowała, ale przez pośrednika. Który co prawda wiąż działa (patrz: sprzątanie biur Warszawa Ochota, czy sprzątanie biur warszawa śródmieście), ale jednak to nie on pokazał, że jest na tyle zdolny, aby wysprzątać konkretne biuro, mieszkanie, czy nawet cały dom. Poza tym, pani Zuzia wykorzystując swoje branżowe kontakty. Może pokusić się o stworzenie własnej strony internetowej. Która odpowiednio pozycjonowana poprowadzi bezpośrednio do liderki wśród osób sprzątających w Warszawie (patrz: sprzątanie biur warszawa Mokotów).

Dzięki założeniu własnej firmy pani Zuzia, w końcu po pracy zaczyna żyć tak jak dotychczas żył jej bezpośredni przełożony. A zaoszczędzony czas, czy też zaoszczędzone pieniądze może przeznaczyć na własne zachcianki. Takie np. pokroju wyjścia do kina, teatru, czy nawet na zakupu. Z czasem, z pewnością pani Zuzia zainwestuje również w wakacje.

Udostępnij to!