SEO copywriting

SEO copywriting

Prowadzisz lub dopiero rozkręcasz sklep internetowy, lub firmową witrynę? W takim przypadku musisz postawić na dobrej jakości treści, które będą atrakcyjne zarówno dla odbiorców, jak i wyszukiwarki Google. Jak to osiągnąć? Rozwiązaniem jest SEO copywriting.

SEO copywriting pod pozycjonowanie stron – dokładnie tego potrzebujesz wywindować stronę w rankingu wyszukiwarki

Content w sieci rządzi się paroma ważnymi zasadami, które dyktowane jest przez algorytmy wyszukiwarek. W Polsce najpopularniejsze jest Google i to na nim większość firm opiera swoje działania pozycjonerskie. Aby publikowane treści dobrze się pozycjonowały, muszą spełnić kilka warunków: Teksty muszą być unikalne – wykrycie jakiegokolwiek plagiatu równa się automatycznej karze od Google. Muszą być merytoryczne – algorytmy wyszukiwarki oceniają atrakcyjność publikowanych treści.

Im lepsza jakość, tym lepiej – dobrze napisany tekst jest nie tylko świetną wizytówką firmy, ale również jest atrakcyjny dla czytelnika. Google przedkłada jakość nad ilość, dlatego obecnie Teksty SEO nie mogą być kiepskiej jakości papką naszpikowaną frazami kluczowymi.

Dlaczego SEO copywriting warto zlecić?

Tworzenie treści do pozycjonowania warto zlecić profesjonaliście, gdy:

• nie masz czasu na samodzielne pisanie contentu;

• stawiasz na treści wysokiej jakości, w pełni poprawne językowo i merytorycznie

• nie wiesz, jak napisać tekst, który zarobi sam na siebie

Czy wiesz, że dobrze napisany tekst jest w stanie podnieść współczynnik konwersji nawet o 700%? Najlepszą inwestycją związaną z obecnością w sieci jest wysokiej jakości content. Solidny copywriting SEO działa bardzo długo po publikacji treści. Dlatego tak ważne jest, aby był wysokiej jakości. Precle, teksty zapleczowe, czy inne działania SEO związane z niską jakością to przeszłość.

Google jasno określa swoją politykę, której głównym założeniem jest promowanie jakości i karanie spamu i kiepskiej jakości contentu. Szukasz specjalisty od SEO copywritingu? Napisz do nas.

Udostępnij to!