Wynajem autokarów Poznań – oferta dostosowana do potrzeb klienta

Wynajem autokarów w Poznaniu jest główną usługą świadczoną przez firmę zajmującą się przewozem osób. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma korzysta z ugruntowanych i skutecznych programów współpracy i zapewnia najwyższy poziom usług.

Do wynajęcia jest szeroka gama autokarów z własnej floty z rozsuwanymi i rozkładanymi fotelami. Są to nowoczesne i w pełni sprawne autokary o różnej ilości miejsc, wyposażone w klimatyzację, WC, tv-dvd, barek. Autokary w Poznaniu przechodzą stałe kontrole techniczne, dzięki czemu klienci mają gwarancję niezawodności i bezpieczeństwa transportu.

Wynajem autokarów Poznań – oferta dostosowana do potrzeb klienta

Usługi wynajmu autokarów w Poznaniu są realizowane z indywidualnym podejściem do każdego klienta. Jeśli klient wynajmuje pojazd, doświadczeni menedżerowie pracują z nim nad najbardziej optymalną ofertą. Każde zlecenie jest przeprowadzane przez specjalistę od przyjęcia wniosku do sporządzenia dokumentów zamknięcia dla zrealizowanych podróży. Wynajem autokaru może obejmować:

  • Transport pasażerski krajowy i zagraniczny
  • Usługi transportu korporacyjnego
  • Przewóz pracowników do miejsca pracy
  • Usługi wynajmu długoterminowego i usługi transportowe
  • Kompleksowa obsługa imprez firmowych
  • Usługi transportowe dla grup turystycznych
  • Usługi transportowe na wydarzenia sportowe
  • Obsługa instytucji edukacyjnych (dowożenie dzieci do szkół, na zajęcia pozalekcyjne, wycieczki itd.)
  • Transport na imprezy weselne.

Autokary Poznań – kompleksowa obsługa

Z oferty korzystają najczęściej biura podróży, firmy organizujące różne imprezy kulturalne, sportowe dla dużych grup. A także szkoły organizujące wycieczki, zielone szkoły, wyjazdy na basen oraz inne zajęcia pozalekcyjne. W takim przypadku przestrzegane są wszystkie zasady transportu dzieci. Jednak autokary w Poznaniu wynajmowane są również przez firmy organizujące wyjazdy na konferencje, zjazdy integracyjne. Osoby prywatne mogą również skorzysta z usług transportowych chociażby na przewóz gości weselnych.

Każdy klient z powyższej listy może wybrać dowolne usługi  i złożyć zamówienie na wynajem autokaru z profesjonalnym kierowcą. Wynajem autokarów jest zawsze dostępny dzięki wysokiej, jakości pracy usługi dyspozytorskiej. Koszt wynajmu różni się w zależności od konkretnych warunków: przepustowości wybranego autokaru, odległości do pokonania, powiązanych usług itp. Ale klienci firmy nie muszą się martwić o niepewność budżetu na usługi transportowe. Menedżerowie są zawsze gotowi do obliczenia dokładnej należności, a elastyczny system płatności na kompleksowe usługi pozwala osiągnąć cenę zgodną, z jakością. Autokar w Poznaniu jest zawsze zapewniony na czas, sprawdzony kierowca zapewnia pasażerom wygodną, bezpieczną i przyjemną jazdę.

Czego można oczekiwać?

Wynajem autokaru w Poznaniu może być jednorazowy lub może dotyczyć stałej współpracy. Kierowcy przestrzegają odstępów czasu, nie dopuszczają do opóźnień. Podczas podpisywania umowy wynajmu pod uwagę brane są różne czynniki. Należą do nich: czas podróży, korki, odległość, ograniczenie prędkości, złożoność trasy, potrzeba przystanków dla pasażerów.

Usługa transportowa jest opłacalnym rozwiązaniem dla organizacji komercyjnych, rodzin, grup przyjaciół. Można zaoszczędzić czas na poruszanie się po mieście i wycieczki na tereny podmiejskie. Wynajęty tani autokar spełnia europejskie standardy, jakości jest wyposażony w wygodne fotele i klimatyzację. Każdy wynajmujący ma zagwarantowany szybki i bezpieczny ruch po drogach miejskich i wiejskich. Wszystkie pojazdy podlegają obowiązkowej kontroli, a prowadzenie pojazdu powierzone jest doświadczonym kierowcom z dużym doświadczeniem.

Udostępnij to!